Serwisy Medforum

Oferta pracy: Magister Farmacji - Wielka Brytania

(0)

Szczegóły

Rodzaj: Dam pracę

Opis stanowiska:

A-TEAM Recruitment to marka należąca do grupy HRBC Group. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych średniego i wyższego szczebla w Polsce i zagranicą.

Jeżeli ukończyłeś studia farmaceutyczne, znasz język angielski, myślisz o wykorzystaniu swoich umiejętności na rynku brytyjskim – ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.

Rekrutujemy osoby chcące rozpocząć karierę zawodową w Wielkiej Brytanii na stanowisku:

Magister Farmacji

Miejsce pracy: Wielka Brytania (różne lokalizacje)

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o trzyletni kontrakt

- Bogaty pakiet relokacyjny

- Możliwość zatrudnienia na stanowisku Asystenta Apteki do czasu uzyskania prawa wykonywania zawodu farmaceuty na terenie Wielkiej Brytanii

- Wsparcie pracodawcy w formalnościach związanych z rejestracją w GPhC

- Praca w dużej sieci aptek o przyjaznej kulturze organizacyjnej dla której priorytetem jest opieka farmaceutyczna i budowanie bliskiej relacji z pacjentem

- Benefity pozapłacowe

- Możliwość spotkania z brytyjskim pracodawcą w Krakowie już na etapie rozmowy rekrutacyjnej

Oczekujemy:

- Wykształcenia wyższego - dyplom mgr farmacji-ukończone studia na terenie UE

- Biegłej znajomości języka angielskiego, zarówno w mowie jak i w piśmie – warunek konieczny dla uzyskania uprawnień do wykonywania zawodu z Wielkiej Brytanii

- Minimum półrocznego doświadczenia zdobytego w aptece w Polsce na stanowisku magistra farmacji

- Gotowości do relokacji

Stanowisko: Magister farmacji

Rodzaj miejsca pracy: apteka otwarta

Informacje o miejscu pracy

Kraj: Wielka Brytania

Miejscowość: Kraków

Pełna treść dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników

Serwis EdukacjaFarmaceutyczna.pl jest miejscem TYLKO dla FARMACEUTÓW.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, możesz je założyć wypełniając formularz rejestracji.

Jeśli posiadasz już swoje konto, zaloguj się używając poniższego formularza.

Dlaczego warto założyć konto w naszym serwisie dla farmaceutów:
  • Dostęp do szkoleń i testów online dla farmaceutów
  • Możliwość komentowania szkoleń
  • Dostęp do forum dla farmaceutów
  • Możliwość zdobywania punktów edukacyjnych bez wychodzenia z domu

Zarejestruj się już teraz i korzystaj z dodatkowych opcji w naszym serwisie!